CB2012T2R2M Taiyo Yuden
  • More about CB2012T2R2M Taiyo Yuden
    CB2012T2R2M Taiyo Yuden
    CB2012T2R2M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CB2012T2R2M is described as FIXED IND 2.2UH 770MA 299 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM