CB2012T150K Taiyo Yuden
  • More about CB2012T150K Taiyo Yuden
    CB2012T150K Taiyo Yuden
    CB2012T150K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CB2012T150K is described as FIXED IND 15UH 320MA 1.69 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE