CAL45VB270K Taiyo Yuden
  • More about CAL45VB270K Taiyo Yuden
    CAL45VB270K Taiyo Yuden
    CAL45VB270K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CAL45VB270K is described as FIXED IND 27UH 1.13A 330 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"