CAL45VB221K Taiyo Yuden
  • More about CAL45VB221K Taiyo Yuden
    CAL45VB221K Taiyo Yuden
    CAL45VB221K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CAL45VB221K is described as FIXED IND 220UH 370MA 2.9 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.