CAL45VB220K Taiyo Yuden
  • More about CAL45VB220K Taiyo Yuden
    CAL45VB220K Taiyo Yuden
    CAL45VB220K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CAL45VB220K is described as FIXED IND 22UH 1.2A 280 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS