CAL45VB181K Taiyo Yuden
  • More about CAL45VB181K Taiyo Yuden
    CAL45VB181K Taiyo Yuden
    CAL45VB181K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CAL45VB181K is described as FIXED IND 180UH 420MA 2.3 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT