CAL45VB121K Taiyo Yuden
  • More about CAL45VB121K Taiyo Yuden
    CAL45VB121K Taiyo Yuden
    CAL45VB121K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CAL45VB121K is described as FIXED IND 120UH 490MA 1.6 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM