CAL45VB120K Taiyo Yuden
  • More about CAL45VB120K Taiyo Yuden
    CAL45VB120K Taiyo Yuden
    CAL45VB120K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CAL45VB120K is described as FIXED IND 12UH 1.45A 170 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL