CAL45TB4R7K Taiyo Yuden
  • More about CAL45TB4R7K Taiyo Yuden
    CAL45TB4R7K Taiyo Yuden
    CAL45TB4R7K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CAL45TB4R7K is described as FIXED IND 4.7UH 2.2A 79 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK