CAL45TB100K Taiyo Yuden
  • More about CAL45TB100K Taiyo Yuden
    CAL45TB100K Taiyo Yuden
    CAL45TB100K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CAL45TB100K is described as FIXED IND 10UH 1.7A 140 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM