BRL3225T1R0M Taiyo Yuden
  • More about BRL3225T1R0M Taiyo Yuden
    BRL3225T1R0M Taiyo Yuden
    BRL3225T1R0M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. BRL3225T1R0M is described as FIXED IND 1UH 2.2A 51.6 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM