BRL2518T2R2M Taiyo Yuden
  • More about BRL2518T2R2M Taiyo Yuden
    BRL2518T2R2M Taiyo Yuden
    BRL2518T2R2M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. BRL2518T2R2M is described as FIXED IND 2.2UH 850MA 175.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM