BRL2518T1R5M Taiyo Yuden
  • More about BRL2518T1R5M Taiyo Yuden
    BRL2518T1R5M Taiyo Yuden
    BRL2518T1R5M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. BRL2518T1R5M is described as FIXED IND 1.5UH 920MA 130 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"