BRL2515T3R3MD Taiyo Yuden
  • More about BRL2515T3R3MD Taiyo Yuden
    BRL2515T3R3MD Taiyo Yuden
    BRL2515T3R3MD is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. BRL2515T3R3MD is described as FIXED IND 3.3UH 750MA 279.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.