BRL2515T1R5M Taiyo Yuden
  • More about BRL2515T1R5M Taiyo Yuden
    BRL2515T1R5M Taiyo Yuden
    BRL2515T1R5M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. BRL2515T1R5M is described as FIXED IND 1.5UH 1.15A 100 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE