BRL2012T4R7M Taiyo Yuden
  • More about BRL2012T4R7M Taiyo Yuden
    BRL2012T4R7M Taiyo Yuden
    BRL2012T4R7M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. BRL2012T4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 400MA 715 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT