BRL2012T470M Taiyo Yuden
  • More about BRL2012T470M Taiyo Yuden
    BRL2012T470M Taiyo Yuden
    BRL2012T470M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. BRL2012T470M is described as FIXED IND 47UH 160MA 4.55 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.