BRL2012T150M Taiyo Yuden
  • More about BRL2012T150M Taiyo Yuden
    BRL2012T150M Taiyo Yuden
    BRL2012T150M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. BRL2012T150M is described as FIXED IND 15UH 300MA 1.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK