BRL1608T1R0M Taiyo Yuden
  • More about BRL1608T1R0M Taiyo Yuden
    BRL1608T1R0M Taiyo Yuden
    BRL1608T1R0M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. BRL1608T1R0M is described as FIXED IND 1UH 650MA 299 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK