BRHL2518T4R7MD Taiyo Yuden
  • Part Number: BRHL2518T4R7MD
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 4.7UH 750MA 318.5 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about BRHL2518T4R7MD Taiyo Yuden
    BRHL2518T4R7MD Taiyo Yuden
    BRHL2518T4R7MD is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. BRHL2518T4R7MD is described as FIXED IND 4.7UH 750MA 318.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.