BRHL2518T3R3MD Taiyo Yuden
  • Part Number: BRHL2518T3R3MD
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 3.3UH 800MA 214.5 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about BRHL2518T3R3MD Taiyo Yuden
    BRHL2518T3R3MD Taiyo Yuden
    BRHL2518T3R3MD is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. BRHL2518T3R3MD is described as FIXED IND 3.3UH 800MA 214.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    View
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG