BRHL2518T1R0M Taiyo Yuden
  • More about BRHL2518T1R0M Taiyo Yuden
    BRHL2518T1R0M Taiyo Yuden
    BRHL2518T1R0M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. BRHL2518T1R0M is described as FIXED IND 1UH 1.4A 71.5 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM