BRFL2518T1R5M Taiyo Yuden
  • More about BRFL2518T1R5M Taiyo Yuden
    BRFL2518T1R5M Taiyo Yuden
    BRFL2518T1R5M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. BRFL2518T1R5M is described as FIXED IND 1.5UH 1A 143 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"