BRFL2518T1R0M Taiyo Yuden
  • More about BRFL2518T1R0M Taiyo Yuden
    BRFL2518T1R0M Taiyo Yuden
    BRFL2518T1R0M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. BRFL2518T1R0M is described as FIXED IND 1UH 1.2A 117 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH