BRC2518T2R2M Taiyo Yuden
  • More about BRC2518T2R2M Taiyo Yuden
    BRC2518T2R2M Taiyo Yuden
    BRC2518T2R2M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. BRC2518T2R2M is described as FIXED IND 2.2UH 1A 156 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK