BRC2518T1R0M Taiyo Yuden
  • More about BRC2518T1R0M Taiyo Yuden
    BRC2518T1R0M Taiyo Yuden
    BRC2518T1R0M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. BRC2518T1R0M is described as FIXED IND 1UH 1.65A 50 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F