BRC2518T150K Taiyo Yuden
  • More about BRC2518T150K Taiyo Yuden
    BRC2518T150K Taiyo Yuden
    BRC2518T150K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. BRC2518T150K is described as FIXED IND 15UH 550MA 559 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.