BRC2012T4R7MD Taiyo Yuden
  • More about BRC2012T4R7MD Taiyo Yuden
    BRC2012T4R7MD Taiyo Yuden
    BRC2012T4R7MD is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. BRC2012T4R7MD is described as FIXED IND 4.7UH 600MA 344.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.