BRC2012T3R3MD Taiyo Yuden
  • More about BRC2012T3R3MD Taiyo Yuden
    BRC2012T3R3MD Taiyo Yuden
    BRC2012T3R3MD is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. BRC2012T3R3MD is described as FIXED IND 3.3UH 870MA 221 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"