BRC1608T1R0M6 Taiyo Yuden
  • More about BRC1608T1R0M6 Taiyo Yuden
    BRC1608T1R0M6 Taiyo Yuden
    BRC1608T1R0M6 is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. BRC1608T1R0M6 is described as FIXED IND 1UH 680MA 188 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK