TST30L200CW C0G Taiwan Semiconductor
  • More about TST30L200CW C0G Taiwan Semiconductor
    TST30L200CW C0G is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. TST30L200CW C0G is described as DIODE SCHOTTKY 200V 15A TO220AB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"