TS10K80HD3G Taiwan Semiconductor
  • More about TS10K80HD3G Taiwan Semiconductor
    TS10K80HD3G is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. TS10K80HD3G is described as BRIDGE RECT 1PHASE 800V 10A TS4K. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Taiwan Semiconductor
    ---> Bridge Rectifier Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Bridge Rectifier Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM