SMCJ30CA V7G Taiwan Semiconductor
  • More about SMCJ30CA V7G Taiwan Semiconductor
    SMCJ30CA V7G is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Unclassified category. SMCJ30CA V7G is described as TVS 1500W 30V 5% DO-214AB. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Taiwan Semiconductor
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM