SMCJ20CA V6G Taiwan Semiconductor
  • More about SMCJ20CA V6G Taiwan Semiconductor
    SMCJ20CA V6G is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Unclassified category. SMCJ20CA V6G is described as TVS 1500W 20V 5% DO-214AB. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Taiwan Semiconductor
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V