SMCJ170CA V7G Taiwan Semiconductor
  • More about SMCJ170CA V7G Taiwan Semiconductor
    SMCJ170CA V7G is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Unclassified category. SMCJ170CA V7G is described as TVS 1500W 170V 5% DO-214AB. Perfect Parts is a supplier of and other .