SMCJ170A V6G Taiwan Semiconductor
  • More about SMCJ170A V6G Taiwan Semiconductor
    SMCJ170A V6G is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Unclassified category. SMCJ170A V6G is described as TVS 1500W 170V 5% DO-214AB. Perfect Parts is a supplier of and other .