MBRF20100CT C0G Taiwan Semiconductor
  • More about MBRF20100CT C0G Taiwan Semiconductor
    MBRF20100CT C0G is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. MBRF20100CT C0G is described as DIODE SCHOTTKY 100V 20A ITO220AB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Taiwan Semiconductor
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK