BZX79B6V2 A0G Taiwan Semiconductor
  • More about BZX79B6V2 A0G Taiwan Semiconductor
    BZX79B6V2 A0G is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX79B6V2 A0G is described as DIODE ZENER 6.2V 500MW DO35. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"