BZX79B4V3 A0G Taiwan Semiconductor
  • More about BZX79B4V3 A0G Taiwan Semiconductor
    BZX79B4V3 A0G is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX79B4V3 A0G is described as DIODE ZENER 4.3V 500MW DO35. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH