BZX79B18 A0G Taiwan Semiconductor
  • More about BZX79B18 A0G Taiwan Semiconductor
    BZX79B18 A0G is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX79B18 A0G is described as DIODE ZENER 18V 500MW DO35. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    View
    Bud Industries
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"