BZX79B15 A0G Taiwan Semiconductor
  • More about BZX79B15 A0G Taiwan Semiconductor
    BZX79B15 A0G is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX79B15 A0G is described as DIODE ZENER 15V 500MW DO35. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
    Tripp Lite
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V