BZX55C13 A0G Taiwan Semiconductor
  • More about BZX55C13 A0G Taiwan Semiconductor
    BZX55C13 A0G is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX55C13 A0G is described as DIODE ZENER 13V 500MW DO35. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Taiwan Semiconductor
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2