BZV55C24 L0G Taiwan Semiconductor
  • More about BZV55C24 L0G Taiwan Semiconductor
    BZV55C24 L0G is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZV55C24 L0G is described as DIODE ZENER 24V 500MW MINI MELF. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM