BZV55B11 L0G Taiwan Semiconductor
  • More about BZV55B11 L0G Taiwan Semiconductor
    BZV55B11 L0G is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZV55B11 L0G is described as DIODE ZENER 11V 500MW MINI MELF. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM