BZT55C47 L0G Taiwan Semiconductor
  • More about BZT55C47 L0G Taiwan Semiconductor
    BZT55C47 L0G is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZT55C47 L0G is described as DIODE ZENER 47V 500MW MINI MELF. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"