BZT55B6V2 L0G Taiwan Semiconductor
  • More about BZT55B6V2 L0G Taiwan Semiconductor
    BZT55B6V2 L0G is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZT55B6V2 L0G is described as DIODE ZENER 6.2V 500MW MINI MELF. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM