BZT55B39 L0G Taiwan Semiconductor
  • More about BZT55B39 L0G Taiwan Semiconductor
    BZT55B39 L0G is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZT55B39 L0G is described as DIODE ZENER 39V 500MW MINI MELF. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"