BZT52C9V1S RRG Taiwan Semiconductor
  • More about BZT52C9V1S RRG Taiwan Semiconductor
    BZT52C9V1S RRG is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZT52C9V1S RRG is described as DIODE ZENER 9.1V 200MW SOD323F. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Taiwan Semiconductor
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM