BZT52C16K RKG Taiwan Semiconductor
  • More about BZT52C16K RKG Taiwan Semiconductor
    BZT52C16K RKG is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZT52C16K RKG is described as DIODE ZENER 16V 200MW SOD523F. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Taiwan Semiconductor
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"