BZS55C6V2 RXG Taiwan Semiconductor
  • More about BZS55C6V2 RXG Taiwan Semiconductor
    BZS55C6V2 RXG is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZS55C6V2 RXG is described as DIODE ZENER 6.2V 500MW 1206. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH